Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

KONESER GROUP

31-011 Kraków
Szczepańska 7/4
Tel: 794794912
p.szmigiel@koneser.co

Historia pisana

 

DOŚWIADCZENIEM

 

Firma Koneser Group sp. z o.o. sp. k. działa na krakowskim rynku nieruchomości od 2010 roku. Jednak nasze początki na rynku nieruchomości można datować na rok 1999, kiedy to powstało biuro architektoniczne, dające początek naszej firmie.

To właśnie wtedy, oczarowani magią krakowskich kamienic, postanowiliśmy poświęcić się renowacji zabytkowych nieruchomości. Przywracanie blasku zapomnianym obiektom zlokalizowanym w historycznym centrum królewskiego miasta Krakowa oraz na magicznym Kazimierzu stało się naszą misją i pasją. Zrewitalizowane nieruchomości odzyskujące swój dawny blask są nie tylko wizytówką Koneser Group, ale i powodem naszej dumy oraz źródłem motywacji.

Kreatywność urzeczywistniająca

 

MARZENIA

 

Koneser Grup tworzą ludzie, którzy postrzegają świat poprzez architekturę i sztukę projektowania. Na styku rożnych estetyk oraz różnych doświadczeń powstaje nowa jakość, która pozwala nadać naszym realizacjom najwyższy standard i wpisać je w tradycję i historię miasta Krakowa.
Doskonale wiemy, że urzeczywistnienie marzeń o idealnym mieszkaniu wymaga wysiłku, czasu oraz zaangażowania, dlatego też naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi. Dzięki temu, przez kilka lat działalności zrewitalizowaliśmy kilkanaście kamienic i sprzedaliśmy kilkaset mieszkań w prestiżowych lokalizacjach Krakowa.